Odpowiednio dopasowane szelki powinny znajdować się na wyposażeniu każdego czworonoga. W szczególności są one polecane dla psów o bardzo wrażliwych karkach, które to źle znoszą obrożę. Wybór na rynku jest ogromny, zatem każdy właściciel może zakupić szelki idealne dla swego pupila.

Czy warto wyposażyć psa w szelki?

Obecnie coraz więcej posiadaczy psów sięga po dobrej jakości szelki, bowiem akcesoria te są o wiele lepiej tolerowane oraz nie ściskają szyi tak jak powszechnie stosowane obroże.

Ponadto szelki gwarantują lepsze prowadzenie psa na smyczy. Oferta szelek dla psów jest niezwykle bogata. Każdy właściciel ma do wyboru produkty w różnorodnych kolorach, fasonach oraz rozmiarach.

Więcej dowiesz się na:
https://joqu.com.pl/pl/c/Szelki-dla-psa/27

Szelki dla psów to idealne rozwiązanie dla każdego psa, który podczas spacerów lubi ciągnąć swego pana i gdy zdarza mu się wtedy odkasływać.

Ponadto świetnie nadają się na każdą delikatną psią szyję, na której często powstają ślady po noszeniu obroży.

Rodzaje szelek dla psa

Szelki dla czworonoga to doskonała alternatywa dla standardowej obroży. Wybór na rynku jest na tyle szeroki wybór, że każdy właściciel psa może znaleźć szelki idealne dla swego zwierzaka. W zależności od wielkości pupila można wybrać:

  • szelki dla dużego psa
  • szelki dla małego psa
  • szelki do biegania
  • szelki do samochodu
  • szelki spacerowe
  • szelki miękkie i bezuciskowe idealne dla wrażliwych psów
  • W

Szeroka oferta szelek dla czworonogów

Co prawda szelki są fenomenalnym rozwiązaniem i zawsze górują nad standardowymi obrożami, niemniej pod warunkiem, że są one dobrze dobrane oraz posiadają odpowiedni krój i rozmiar. Idealnie dopasowane szelki świetnie koordynują się z każdym ruchem czworonoga oraz nie uwierają go i nie krępują.

W sklepach z akcesoriami zwierzęcymi dostępne są między innymi szelki dla psa wykonane z nylonu. Tworzywo to jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie elastyczne oraz miękkie. Dzięki temu nylonowe akcesoria potrafią służyć niezawodnie przez szereg długich lat.

Obecnie wielu wiodących producentów oferuje bogate spektrum szelek różnego rodzaju, kroju oraz koloru. W wielu sklepach dostępne są unikatowe oraz bardzo stylowe akcesoria, które stanowią piękną ozdobę dla każdego pupila.

Dużym powodzeniem wśród wielu właścicieli psów cieszą się również bardziej ekskluzywne modele, bardzo często – ręcznie wyszywane.

Oferta jest niezwykle bogata, zatem każdy właściciel może zakupić szelki idealne dla swego czworonoga.