Chevrolet Impala 1973’

Chevrolet Impala 73'

1973 Chevrolet Impala to imponujący samochód i był niezwykle popularny w latach 70-tych. Był to drugi samochód nowej generacji Chevroleta Impalas, wprowadzony w latach 70-tych.

Ten samochód został zaprojektowany i wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, ale stał się niezwykle popularny w każdym zakątku świata. Jest to prawdziwy samochód typu sedan z napędem kołowym i może być również uważany za pełnowymiarowy pojazd wykonawczy.

Unikalne i interesujące specyfikacje Chevroleta Impala z roku 1973 odegrały główną rolę w jego popularności. Był napędzany silnikiem GM Chevrolet L48, który miał 8 cylindrów. Silnik był czterosuwowy z zapłonem iskrowym, który wykorzystywał benzynę jako paliwo. Został wyposażony w wolnossący system ładowania. Silnik Chevroleta Impala z 1973 roku miał imponujący współczynnik kompresji 8,5: 1 i został uznany za jeden z najmocniejszych samochodów tego typu. Dostarczyła 175 koni energii z momentem netto 260 ft funtów. Zbiornik paliwa tego pojazdu miał możliwość przechowywania 25,8 galonów benzyny.

Chevrolet Impala z 1973 roku został wyposażony w nadwozie typu sedan z 4 drzwiami. Przyszedł z automatyczną skrzynią biegów i 3-biegową skrzynią biegów. Miał możliwość podróżowania z maksymalną prędkością 108 mil na godzinę. Zajęło tylko 12,9 sekundy, aby ten samochód przyspieszył do 60 mil na godzinę. Średnie zużycie paliwa w pojeździe wynosiło 12,9 mpg.

1973 Chevrolet Impala był idealnym samochodem dostępnym dla osób, które mają codzienne potrzeby w zakresie jazdy. Moc dostarczona przez niego była całkowicie wystarczająca. To 223-calowy krążownik, a kierowcy będą musieli znaleźć problemy, szukając miejsca parkingowego w miastach. Jednak ludzie, którzy szukają luksusowego napędu woleliby ogólne wymiary tego samochodu, ponieważ może on dostarczyć fascynującego wrażenia. Co więcej, ten samochód ma szerokość 79,5 cali, a kierowcy będą go również uważać za trudne zadanie, aby go dostać z większości bram wjazdowych. Przestrzeń nóg i przestrzeń nad głową oferowana przez Chevroleta Impala z 1973 r. Jest wystarczająca i nie znajdziesz żadnego dyskomfortu podczas podróżowania tym samochodem. Mnóstwo miejsca dla trzech osób, aby podróżować bez dyskomfortu na tylnym siedzeniu.

1973 Chevrolet Impala przychodzi wraz z ogromnym bagażnikiem. Możesz łatwo przechowywać swoje rzeczy w nim. Dlatego można to uznać za idealną opcję dostępną dla wszystkich osób, które szukają przestronnych, jak i luksusowych klasycznych sedanów.naprawione